Apšvietimo projektavimas

Teikiame profesionalią apšvietimo projektavimo paslaugą

Pirmiausia – projektas!

Turime daug laimingų klientų, kurie nusprendė ne tik įsigyti šviestuvus, bet pirmiausia pasirengė apšvietimo projektą arba bent jau pasikonsultavo dėl konkrečių apšvietimo sprendimų ir įsivertino, ar planuojamo apšvietimo bus pakankamai, ar jo nebus per daug. Būtent taip rekomenduojame elgtis kiekvienam.

Kas yra apšvietimo projektavimas?

Apšvietimo projektavimas sudaro galimybes užtikrinti optimalų apšvietimo lygį kiekvienoje Jūsų namų, darbo ar poilsio patalpoje bei padeda labai tiksliai nustatyti, kiek ir kokių konkrečiai šviestuvų Jums reikės ir kaip bei kurioje vietoje jie turi būti įrengti.

Dažnai, įėję į patalpą, galite pastebėti, kad šviesos yra per mažai arba atvirkščiai – šviesa yra per ryški ir ima varginti. To būtų galima išvengti, jei apšvietimas būtų suprojektuotas, atliekant profesionalius bei detalius apšviestumo skaičiavimus.

Apšvietimo projektavimo eiga:

 1. Individuali konsultacija apšvietimo klausimais (apšvietimo idėjos ir poreikio aptarimas, objekto brėžinių peržiūra ir analizė, techninės užduoties formulavimas, konkrečios rekomendacijos ir pasiūlymai)
 2. Detalaus apšvietimo projekto rengimas
 3. Apšviestumo skaičiavimas
 4. Šviesų dizainas, spalvinių diagramų ir vizualizacijų pateikimas
 5. Šviestuvų išdėstymo plano su šviestuvų montavimo matmenimis rengimas
 6. Reikalingų šviestuvų ir jų parametrų detalizacija
 7. Parengto apšvietimo projekto aptarimas
 8. Komercinis šviestuvų pasiūlymas

Šviesų dizainas ir vizualizacijos

Apšvietimo projektavimo metu yra rengiamos patalpų spalvinės diagramos, t. y. braižomas patalpų 3D modelis, kuriame yra naudojami šviestuvų LDT failai ir tiksliai apskaičiuojamos apšvietos reikšmės. Šios reikšmės yra atspindimos spalvinėse diagramose. Taip, naudojant spalvas, galima aiškiai, bet tuo pačiu ir labai tiksliai, matyti, kur ir koks apšviestumo lygis bus pasiektas ir kaip apskritai atrodys objekto apšvietimas.

Kodėl yra svarbu turėti apšvietimo projektą?

Suprojektavę apšvietimą patalpose, Jūs tiksliai žinosite, kiek ir kokio galingumo šviestuvų Jums reikia ir kur konkrečiai bei kaip juos montuoti ar kabinti. Tai Jums leidžia:

 • sumažinti apšvietimo įrengimui skirtas išlaidas (išvengsite apšvietimo pertvarkymo darbų ateityje, neįsigysite perteklinių ar netinkamų šviestuvų ir kt.),
 • optimizuoti elektros sąnaudas ir sumažinti išlaidas už elektros energiją (elektros energijos sunaudosite tiksliai tiek, kiek reikia, ir ne daugiau),
 • užtikrinti, kad apšviestumo lygis atitiks galiojančių higienos normų reikalavimus (tai ypač aktualu viešose ir visuomeninėse erdvėse, ofisuose ir biuruose ir kt.),
 • pasiekti Jūsų pageidaujamą patalpos ar tam tikros jos zonos konkretų apšvietimo lygį,
 • tinkamai apšviestoje patalpoje jaustis komfortiškai, nepervargti (per mažas arba per didelis šviesos kiekis neigiamai veikia žmogaus fizinę ir emocinę būseną).

Kas sudaro apšvietimo projektą ir kiek tai kainuoja?

Apšvietimo projektą sudaro:

 • detalus projektuojamų patalpų planas su tiksliais gautais apšvietos duomenimis, liuksų kiekis patalpose, tolygumas, jeigu reikia, UGR (akinimo koficiento) duomenys
 • parinktų šviestuvų sąrašas, kiekis, bendra suvartojama galia
 • spalvinės diagramos
 • vizualizacijos (jeigu yra pateikti detalūs pirminiai brėžiniai)

Pagal poreikį, atlikus apšviestumo skaičiavimus, parengiamas komercinis šviestuvų pasiūlymas.

Apšvietimo projektavimo kaina priklauso nuo individualaus objekto, apšviečiamo ploto ir kitų parametrų. Susisiekite ir pateiksime konkretų kainos pasiūlymą Jums.

Kodėl turėtumėte pasirinkti mus?

Pasirinkdami mus, Jūs laimite dvigubai!

 • DiStyle gali ne tik parengti profesionalų apšvietimo projektą ir atlikti apšviestumo skaičiavimus, bet taip pat gali Jums pasiūlyti įsigyti konkrečius Jums tinkančius šviestuvus.
 • Turime itin platų tiek apšvietimo sprendimų, tiek konkrečių šviestuvų pasirinkimą bei profesionalų komandą, galinčią Jums patarti ir padėti.
 • Viską gaunate vienoje vietoje. Taip galėsite sutaupyti savo laiko ir sumažinti išlaidas.
 • Garantuojame geriausią kainos ir kokybės santykį!

Užsiregistruokite konsultacijai

Nesate tikri, ar Jums reikia apšvietimo projektavimo paslaugos? Turite elektros ar šviestuvų planą, bet nežinote, ar jis tinkamas ir pakankamas? Užsiregistruokite konsultacijai ir viską aptarsime.

Jei nuspręsite įsigyti mūsų projektavimo paslaugą arba šviestuvus, konsultacija Jums nemokama!

Vardas ir pavardė *
Fill out this field
Jūsų telefono numeris *
Fill out this field
Jūsų el. pašto adresas *
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.
Papildoma informacija
Fill out this field
21 - 8 = ?
Enter the equation result to proceed
Meniu