Išmanus apšvietimas kiekvienam

Kiekvieno iš mūsų gyvenamojoje bei darbo aplinkoje yra būtinas kokybiškas apšvietimas. Dar geriau, kai jis gali būti paprastai įrengiamas, nesudėtingai valdomas ir gali sukurti pačius įvairiausius apšvietimo scenarijus – išmanus apšvietimas gali būti prieinamas kiekvienam.

DiStyle Smart Lighting išmanus apšvietimas

Įjungti visus šviestuvus arba tik dalį jų, padaryti, kad šviestuvai šviestų maksimaliai arba minimaliai – dimeriuoti juos, įjungti tik vieną šviestuvą iš keleto, visa tai daryti kelių mygtukų paspaudimu tiek vietoje, tiek ir nuotoliniu būdu ir kt.

Būtent apie tai ir yra išmani „DiStyle Smart Lighting“ apšvietimo vadymo sistema. Ją įrengti ir ja naudotis yra visiškai nesudėtinga, o apšvietimo rezultatas, kurį ši sistema sukuria Jūsų gyvenamojoje arba darbo aplinkoje, yra stulbinantis.

Leiskite „DiStyle Smart Lighting“ sistemai tapti neatsiejama Jūsų kasdienybės dalimi.

„DiStyle Smart Lighting“ sistemos privalumai

Draugiška naudotojui – itin lengvai valdoma

Visa „DiStyle Smart Lighting“ sistema gali būti valdoma vienu juntamuoju ekranu/planšete arba išmanuoju telefonu ar netgi balsu. Nustatykite reikiamą apšvietimą be jokių pastangų ir laiko sąnaudų. Užtenka paspausti vos pora mygtukų ir iš karto visi pageidaujami patalpos šviestuvai švies taip, kaip norite Jūs.

Skirta kiekvienam – tiek namams, tiek biurui, tiek viešai erdvei

„DiStyle Smart Lighting“ sistema yra skirta kiekvienam – tiek naujos statybos, tiek rekonstravimo/modernizavimo projektui, tiek namų, tiek darbo (biuro) ar laisvalaikio aplinkai, tiek viešai ar visuomeninei erdvei, taip pat bet kokio dydžio patalpoms. Sudaryta iš išmaniosios relės ir valdymo pulto, ši sistema gali paversti bet kokią vienos ar kelių lempučių konfigūraciją išmaniai valdomu ir patogiu sprendimu.

Neribotos apšvietimo galimybės

Apšvietimą valdydami įprastais jungikliais, esančiais sienose, galite tik įjungti/išjungti šviestuvus arba juos dimeriuoti. Tuo tarpu „DiStyle Smart Lighting“ sistema suteikia galimybę iš anksto nusistatyti tam tikrus apšvietimo scenarijus ir taip sukurti pageidaujamą apšvietimo atmosferą, pvz., nusistatyti, kokie šviestuvai ir kokiu intensyvumu švies žiūrint televizorių ar valgant vakarienę, atsikėlus anksti ryte ar einant miegoti ir kt. Be to, šiuos scenarijus galima bet kuriuo metu nesunkiai pakeisti kitais. Tuo tarpu norint pakeisti įprastą namuose įrengtą apšvietimą, reikėtų atlikti bent jau paprastojo remonto darbus.

Kurdami apšvietimo scenarijus, galite nustatyti, kiek ir kokių šviestuvų, kokiu intensyvumu/dažnumu turi įsijungti, kaip ir kada, laipsniškai ar įprastai šviestuvai turi šviesti ir/arba dimeriuotis, kurie šviestuvai turi įsijungti automatiškai, vien tik nuo judesio ir kt.

Jokių jungiklių sienose

„DiStyle Smart Lighting“ sistema įrengiama ir valdoma itin paprastai – jutikliniu ekranu/planšete, telefonu arba balsu. Nereikalingi jokie šviesos jungikliai sienose! Todėl norėdami išjungti/įjungti šviesą, Jums nebereikės ieškoti jungiklių sienose ir jų visų iš eilės jungti (tai ypač aktualu didelėse patalpose, kuriose jungiklių gali būti dešimtys). Nustebsite ne tik patys, bet nustebinsite ir savo svečius, kaip patogu ir komfortiška naudotis „DiStyle Smart Lighting“.

Padeda taupyti elektros energiją

Išmanus apšvietimas su „DiStyle Smart Lighting“ sistema gali būti valdomas nuotoliniu būdu – telefonu. Todėl esant poreikiui, galite įjungti/išjungti apšvietimą, jį sumažinti arba padidinti, net nebūdami namuose. Taip galėsite efektyviai reguliuoti sunaudojamos elektros sąnaudas. Sekite patalpose paliktą apšvietimą, valdykite jį ir taupykite elektros energiją, kai jos nereikia.

Puikiai suderinama

„DiStyle Smart Lighting“ išmaunaus apšvietimo valdymo komponentai yra suderinami su mėgstamiausiais namų automatikos gamintojų prekių ženklais, įskaitant „SmartThings“, „Apple TV“, „BOSCH“, „Fibaro“, „Google Assistant“ ir kt.

Plačios galimybės

Į apšvietimo infrastruktūrą įmontuojamos relės bei valdymo blokai atitinka visus Europos Sąjungos keliamus saugumo reikalavimus. Naudodami „DiStyle Smart Lighting“ sistemos komponentus, galite sukurti ekologiškiausią išmaniojo apšvietimo sistemą visų tipų patalpose. Ši sistema suderinama su įvairiais išmaniųjų namų protokolais: Zigbee 3.0, Z-Wave ir Apple HomeKit ir pan.

Aukščiausios kokybės komponentai

  • DALI valdymo blokas
  • DiStyle Smart Lighting programinė įranga
  • DALI valdymo kabeliai
  • DiStyle Smart Lighting valdymo panelė
  • DiStyle Mobile Controler valdiklis skirtas valdymui telefonu ar nuotoliniu būdu
  • DiStyle apšvietimo sprendimai (LED šviestuvai, judesio davikliai, į baldus integruotas apšvietimas ir kt.)

Galime nemokamai pakonsultuoti ir pamatyti, kaip viskas veikia!

Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai ir apšvietimo valdymo demonstracijai. Konsultacijos metu aptarsime galimybes įdiegti „DiStyle Smart Lighting“ apšvietimo sistemą ir supažindinsime su visomis jos techninėmis galimybėmis.  Viskas daug paprasčiau nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio!

Vardas ir pavardė *
Fill out this field
Jūsų telefono numeris *
Fill out this field
Jūsų el. pašto adresas *
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.
Papildoma informacija
Fill out this field
17 - 5 = ?
Enter the equation result to proceed
Meniu