Susisiekite su mumis: +370 688 08538
 
Mūsų įgyvendintų projektų galerija

Projektai

„MUSE“ mados restoranas Egipte

Pristatome neseniai baigtą projektą – koncepciją mados restoranui „MUSE“ Egipte. Užduotis buvo suprojektuoti aukštesnės klasės restoraną, apjungiantį klasikinį ir modernų/urbanistinį stilių, kuris talpintų 120 žmonių. Restorane numatytas podiumas naujausių mados kolekcijų pristatymams. Patalpose įrengta dizainerių drabužių, avalynės ir aksesuarų parduotuvė, DJ platforma, baras ir VIP zona.

Muse 1 - barzone distyle logoBaro zona

Projektuodami didelį dėmesį skyrėme barui – tai restorano veidas. Baro apšvietimui specialiai projektavome primontuojamus prie lubų sendinto metalo šviestuvus. Juodo blizgaus stiklo galinė baro siena ir lubos savo medžiagiškumu pabrėžia sendinto metalo grubumą ir dera su betoninėmis sienomis bei grindimis.

 

Muse 2 - dj booth distyle logoDJ platforma ir baro zona

 

Muse 3 - view 1 distyle logoStilistika. Restorane vyrauja industrinis stilius su klasikos elementais. Parinkti baldai ir šviestuvai – modernios klasikos interpretacijos, jų formos – stilizuotų klasikinių siluetų, o medžiagiškumas ir apdirbimas suteikia dizainui šviežumo ir puikiai dera su industrine, grubia aplinka. Prabangūs minkšti velveto ir odos baldai išraiškingai kontrastuoja su betono sienomis ir grindimis.

 

Muse 4 - podium distyle logoPodiumas

Patalpos centre – juodas podiumas su šviesos juosta viduryje, elementu, kuris atsikartoja kolonose iš podiumo šonų ir priešais podiumą esančios DJ platformos kraštuose. Podiumo sienoje įrengtas LCD ekranas, efektingumui padidinti virš podiumo primontuota ilgas veidrodžio juosta, kuri tęsiasi iki pat DJ platformos.

 

Muse 5 - Lounge distyle logo

VIP zona

 

Muse 6 - shopButikas

Prie įėjimo projektuojama dizainerių drabužių, avalynės ir aksesuarų parduotuvė, kurios ekspoziciją būtų galima lengvai keisti ir pritaikyti skirtingoms kolekcijoms. Akcentinis parduotuvės elementas – konstrukcija iš kvadratinių plieno rėmų. Tai specifinis modulinis ekspozicinis baldas su stiklo lentynėlėmis, kurį galima modifikuoti priklausomai nuo planuojamų eksponuoti objektų dydžio ir kiekio. Patalpos galinė siena ir lubos – veidrodinės, sukuriamas begalybės efektas ir praplečiamos erdvės. Šonuose esančios nišos su stiklo lentynomis vizualiai paaukština patalpą ir sukuria kolonų įspūdį.

 
 

Greita užklausa

Jūsų vardas

Jūsų el. paštas

Jūsų telefono numeris

Užklausa apie produktą

Prenumeruok!