Susisiekite su mumis: +370 688 08538
 
Mūsų įgyvendintų projektų galerija

Projektai

Individualus namas Vilniuje

Interjero salonas D|Style užbaigė indivudualaus gyvenamojo namo įrengimą. D|Style, bendradarbiaudamas su savo partneriais, kuravo visus namo statybos etapus – nuo projektavimo iki namo interjero įrengimo bei raktų atidavimo užsakovui.

Architektūra: dviejų aukštų individualus gyvenamasis namas, fasadas medinis, vidinis išplanavimas funkcionalus, pritaikytas gyventi šeimai su vaikais. Jaukus gyvenamasis namas tambūru (nešildoma pereinamąja patalpa) sujungtas su monolitiniu garažu, kurio betoninėse sienose sukurta medinių lentų imitacija. Iš namo svetainės patenkama į medinę lauko terasą (architektas Antanas Dominas, konstruktorė Audronė Dominaitė).

Interjeras: šiuolaikiškas, funkcionalus, minimalistinis, tačiau itin jaukus (dizaineris Tomas Jasiulis). Spalvų gama šviesi, pasirinkti daugiausiai italų gamintojų baldai, apšvietimas ir interjero detalės, kuriuos visus galite užsisakyti interjero salone D|Style. Dalis netradicinių baldų ir interjero sprendimų kurta Lietuvoje.

D|Style – kitoks požiūris į interjerą! Tai patvirtina ir rezultatas, kurį pasiekėme ir kuriuo esame labai patenkinti. Žiūrim!

 

 

 

 
 

Greita užklausa

Jūsų vardas

Jūsų el. paštas

Jūsų telefono numeris

Užklausa apie produktą

Prenumeruok!