Susisiekite su mumis: +370 688 08538
 
Mūsų įgyvendintų projektų galerija

Projektai

Biurų pastato Minske projektas

Projektas Minske – biurų pastato „River Side Business Center“

Project_introArchitektas: Tomas Jasiulis                                                      Koncepcija: Goda Litinskienė

River Side Business Center – konkursinis projektas įmonės DIStyle, autorinės teisės priklauso įmonei. Šį darbą DIStyle įmonei atliko mūsų draugai/partneriai dizaineriai Tomas Jasiulis ir Goda Litinskienė. Orientacinė projekto realizacijos kaina  – 1200 eur už kv. metrą

DIStyle paskirta užduotis buvo sukurti ryškų, šiuolaikinį interjerą, kuris atitiktų europietiškus viešosios erdvės išstatymo standartus. Autoriai projektui pasirinko natūralias ir ekologiškas medžiagas, lengvas formas, naudojo augmeniją patalpoms suzonuoti.

Interjero koncepcija - solidumas, šiuolaikiškumas, ilgalaikė išliekamoji vertė.

Siūlomas biurų pastato Minske pavadinimas -“River Side Business center”.
Anglų kalba yra suprantama visame pasaulyje, todėl pavadinimą lengvai įsimins bet kokios šalies pilietis. Pagrindinė nuoroda pavadinime – upė, kuri teka per Minsko centrą, prie pat šio pastato.

 

Siūlomo dizaino projekto tikslas – sukūrimas tokio stiliaus, kurio savybės laikui bėgant išlaikytų savo kainą ir vertybę. Projekte numatytas zonavimas suteikia patogumo tiek darbuotojams, tiek ir centro svečiams. Interjero koncepcija grindžiama išskirtine komplekso vieta, susijusia su netoliese parke tekančia upe. Būtent šie gamtos motyvai atgaminami šiame projekte. Interjero kainą ir vertybę pabrėžia apdailos medžiagos. Akmuo – simbolizuoja jėga ir ilgaamžiškumą. Medis simbolizuoja gyvenimą ir augimą. Visa tai pabrėžia elegantiškumu dvelkiančios stiklo konstrukcijos ir elementai.

Pertvaros. Patalpų atskyrimui ir zonavimui naudojamos stiklinės ir dekoratyvinės, pusiau aukštos pertvaros, papuoštos naturalia augmenija. Pertvaros ne tik atskiria įėjimo zoną nuo kitų patalpų, tačiau savo dekoratyvumu ir augmenija pasitinka kiekvieną pastato lankytoją.

Baldai projektuojasi tik pagal individualų užsakymą, kas suteikia interjerui originalumo. Vestibiulio viduryje numatytas akcentinis apskritimo formos suoliukas, skirtas biurų lankytojams. Apvalūs akmenys, apsupti sėdimosios dalies, yra apšviečiami nuo žemės, taip išryškinant jų galingumą bei jėgą.

Minkštieji baldai atitinka ergonomikos ir estetikos reikalavimus, bei tenkina verslo centro lankytojų norimą komfortą ir jaukumą.

Apšvietimas. Su tikslu sukurti naturalios dienos šviesos efektą siūloma naudoti paslėptą šviesą. Pagrindinis, dominuojantis šviestuvas pakabintas pačiame vestibiulo centre, virš akmenų ir apskirtimo formos suoliuko. Šis šviestuvas sukuria vandens ir bangų motyvą.