Susisiekite su mumis: +370 650 665 99 arba +370 688 08538
 

Ekspozicijos išpardavimas

NAFIR_axolight

 

 

 

 

 

 

 

 

LAGO)galutinisAMELIAaaachairone_expo_DONELAGO_airbench_expoCLARA

 • Stalas AIR table [Lago]

  Italų baldų gamintojo Lago stalas Air gali būti trijų skirtingų medienos paviršių, primenančių natūralų ąžuolą – Wildwood arba gali būti pagamintas iš atsparaus, dažyto ir lakuoto laminato arba net iš kvarcinio akmens. Wildwood stalviršis yra apdorotas taip, kad sukurtų ertmes tarp medienos, kurios sukuria natūralumo ir tikro…

   
 • Lova AIR bed [Lago]

  Išskirtinio dizaino Italų gamintojo LAGO lova AIR ant grūdinto stiklo kojyčių. Specialiai grūdintas stiklas leidžia išlaikyti daugiau nei 199,99 kg. svorio, tuo pat metu suteikdamas elegantiškumo ir lengvumo pojutį. Galimybė po lova integruoti LED apšvietimą, taip sudarant “kabančios ore” lovos įvaizdį. Lova gali būti tiek viengulė,…

   
 • Sofa-suoliukas Obeliscus [Lago]

  Apdaila – platus tekstilės ir odos pasirinkimas iš gamintojo medžiagų paletės. Keli skirtingi dydžių pasirinkimai.  

   
 • Sofa Slide [Lago]

  Apdaila – platus tekstilės ir odos pasirinkimas iš gamintojo medžiagų paletės. Įvairių dydžių ir konfigūracijų pasirinkimas.

   
 • SOFA NEW YORK SUITE [SABA ITALIA]

        Apdaila – platus tekstilės ir odos pasirinkimas iš gamintojo medžiagų paletės. Kelių dydžių pasirinkimas.

   
 • SOFA NEW YORK SOFT [SABA ITALIA]

  Apdaila – platus tekstilės ir odos pasirinkimas iš gamintojo medžiagų paletės. Kelių dydžių pasirinkimas.

   
 • FOTELIS VALENTINE [SABA ITALIA]

  Apdaila – platus tekstilės ir odos pasirinkimas iš gamintojo medžiagų paletės.

   
 • FOTELIS New York Bergère [SABA ITALIA]

  Apdaila – platus tekstilės ir odos pasirinkimas iš gamintojo medžiagų paletės.

   
 • FOTELIS ESSENTIEL [SABA ITALIA]

      Apdaila – platus tekstilės ir odos pasirinkimas iš gamintojo medžiagų paletės.

   
 • STALIUKAS FOULARD-INO [SABA ITALIA]

  Mažas, bet rafinuotas – Foulard-ino. MDF lentynų struktūra su metalo baze bei laikančių plonų, atskirai stovinčių, MDF plokščių derinys.  Matinė dažyta apdaila – balta ar juoda (papildoma opcija – dažymas pagal RAL spalvų paletę).  

   
 • STALIUKAS FOULARD [SABA ITALIA]

  Staliuko Foulard paprasta konstrukcija, šį produktą daro lengvu ir elegantišku – dvi medinės lentynos, metalinė bazė ir mediniai stovai. Matinė dažyta apdaila – balta ar juoda (papildoma opcija – dažymas pagal RAL spalvų paletę),

   
 • STALIUKAS LEYVA [SABA ITALIA]

  Kolekcijos Leyva tęsinys – dažyto metalo žurnalinis staliukas. Juodas arba baltas, 88x88x19 cm arba 136x72x19 cm.

   
 • STALIUKAS HONEY [SABA ITALIA]

      Maža šešiakampė forma, su paslėpta niša viduje – tai Honey. Prisitaikantis prie  aplinkos, jis gali atlikti kelias funkcijas : staliuko, pufo ar mažos slaptavietės ypatingiems daiktams. Apdaila – platus tekstilės ir odos pasirinkimas iš gamintojo medžiagų paletės.

   
 • PUFAS BISCOTTO [SABA ITALIA]

  Apvalus Biscotto pufas gali būti dygniuotas arba lygiu paviršiumi. Tai yra nepriklausomas daiktas, idealiai tinkantis ir kombinuojama su kitais elementais. Apdaila – platus tekstilės ir odos pasirinkimas iš gamintojo medžiagų paletės.

   
 • STALIUKAS HAIKU [SABA ITALIA]

  Haiku – tai Japoniškas žodis, apibūdinantis poemą, sudarančią vos tris eilutes, kuriose egzistuoja tik septynioliką skiemenų! Todėl dizainerio Marco Zito, kurti staliukai ir susideda iš trijų dalių – laikantysis rėmas ir du stalviršiai. Spalvos – subtili ir rafinuota pastelinių spalvų paletė.

   
 • ŠIRMA SHADE [SABA ITALIA]

    Dizaineris Marco Sido, patobulino iš Japonijos atkeliavusią pertvaros idėją. Modernizavo dviejų skirtingų dydžių ir apdailų širmą. Platus gamintojo medžiagų pasirinkimas leis sukurti jums aktualių atspalvių namų interjerą.

   
 • LENTYNA LEYVA [SABA ITALIA]

  Leyva lentyna atras vietą bet kuriame interjere : industriniame, moderniame ar netikėtai – klasikiniame. Pakabinama ar pastatoma, baltos ar pilkos spalvos, 10mm storio metalinių strypelių, kompozicija gali turėti ir 1,5 mm storio metalines lentynas.  

   
 • FOTELIS PRÈT-À-PORTER [SABA ITALIA]

  Preciziškas ir kompaktiškas, klasiškas ir elegantiškas – dizainerio Sergio  Bicego kūrinys, kuris adaptuosis prie bet kurio interjero stiliaus. Apdaila – platus tekstilės ir odos pasirinkimas iš gamintojo medžiagų paletės.

   
 • FOTELIS KEPI [SABA ITALIA]

  Unikalus asimetrinių formų Kepi fotelis sukurtas tiek namų tiek ofiso erdvėms. Netikėtas porankio sprendimas, apjuostas buko medžio rėmu, nustebins kaskart ant jo atsisėdus. Apdaila – platus tekstilės ir odos pasirinkimas iš gamintojo medžiagų paletės. Pilnai nuvelkamas audinys.

   
 • FOTELIS CHILLOUT [SABA ITALIA]

  Senosios subtiliosios klasikos ir naujojo moderno atspindžiai – dizainerio Giuseppe Viganò kurtame Chillout fotelyje. Įkvepiančios formos verčia nusikelti į 50′ -uosius… Apdaila – platus tekstilės ir odos pasirinkimas iš gamintojo medžiagų paletės. Pilnai nuvelkamas audinys.

   
 • STALIUKAS ZIGGY [SABA ITALIA]

      Metalas, medis ir virvė – trys paprasčiausios medžiagos Ziggy staliukus paverčia unikalia ne tik lauko, bet ir jaukių namų dalimi. Įvairus spalvų ir dydžių pasirinkimas.

   
 • FOTELIS GRACE [SABA ITALIA]

  Lauko baldai GRACE – dizainerio Paolo Grassell naujiena – skirtingi metalo apskritimai lauko terasai ar balkonui suteiks vasariško žavesio ir žaismingumo. Kolekciją sudaro sofa, fotelis, staliukas ir pufas.

   
 • SOFA FAMILY [SABA ITALIA]

  Apdaila – platus tekstilės ir odos pasirinkimas iš gamintojo medžiagų paletės. Įvairus dydžių bei konfiguracijų pasirinkimas.

   
 • SOFA VALENTINE [SABA ITALIA]

  Apdaila – platus tekstilės ir odos pasirinkimas iš gamintojo medžiagų paletės. Kelių dydžių pasirinkimas. Kolekciją sudaro sofa, fotelis ir pufas.

   
 • SOFA GRACE [SABA ITALIA]

  Lauko baldai GRACE – dizainerio Paolo Grassell naujiena – skirtingi metalo apskritimai lauko terasai ar balkonui suteiks vasariško žavesio ir žaismingumo. Kolekciją sudaro sofa, fotelis, staliukas ir pufas.

   
 • SOFA ESSENTIEL [SABA ITALIA]

    Apdaila – platus tekstilės ir odos pasirinkimas iš gamintojo medžiagų paletės. Įvairus dydžių bei konfiguracijų pasirinkimas.

   
 • H Light [CRACKSTUDIO_]

  Šviestuvas įkvėptas industrinės aplinkos, skirtas darbo aplinkai, taip pat intymiai nuotaikai kurti. Pabrėžtinai didelio svorio, tad yra neabejotinai stabilus. Sudedamosios dalys – švariai nupjautos dvitėjės sijos gabalas, kaitrinė lemputė su spalvotu tekstiliniu laidu ir dimeris, padedantis reguliuoti šviesos srautą. Yra galimybė užsisakyti neapdorotos tekstūros metalą…

   
 • Staliukas CRACK table [CRACKSTUDIO_]

  Stabilus ir lengvas, nuosaikus, bet ekspresyvus. Sunki ąžuolo masyvo plokštė grakščiai sklendžia ant plono nerūdijančio plieno karkaso sukurdamą lenvgvumo jausmą. Jautriai subalansuoti parametrai daro šį baldą patrauklų tiek namų interjerui, tiek viešosioms erdvėms. Trys medžiagiškumo pasirinkimai : medžio masyvas (ąžuolas, pušis, beržas) + šlifuotas nerūdijantis…

   
 • Vonios kambario sistema Skin Basin [LAGO]

  Kriauklė gali būti vientisos spalvos (padengta guma) arba dengta margomis mozaikinėmis plytelėmis. Gali būti įvairių ilgių: 73,6cm, 92cm, 110,4cm; gylis – 46cm.

   
 • Stalo įrankiai [Mema Gab]

  Aukštos klasės pasidabruoti rankų darbo įrankiai iš švedų dizaino studijos GAB pagaminti laikantis ilgamečių tradicijų. Meistrai praleidžia ne vienerius metus mokydamiesi specialios technologijos tam, kad kiekvieną įrankį pagaminti autentišką. Sidabras poliruotas ir dengtas specialiu sluoksniu, tad įrankius galima plauti indaplovėje.

   
Puslapis 1 iš 233123...Paskutinis »